Наша продукціяНаша продукція

Сільськогосподарський клиновий реміньСільськогосподарський клиновий ремінь

Сільськогосподарський клиновий ремінь

В нижчевказаній таблиці містяться найбільш розповсюджені клинові ремені, варіаторні ремені, багато ручекові ремені комбайнів.

Клиновий ремінь газонокосилки

Ремені Garden мають більшу передаточну здатність, використовуються в більшості для парко-обслуговуючих і газонокосилочних техніках. Ремені Garden мають високу ударостійкість цим збільшивши довгостроковість використання по зрівнянню з класичними ремнями. Використовують і на газонокосилках з зовнішнім роликовим монтажем.

ПРОФІЛЬ 3L (3/8") 4L (4/8") 5L (21/32")
Ширина [мм] 9,5 12,7 16,6
Висота [мм] 5,5 7,9 9
Загальний перелік

Клиновий пас до газонокосильного трактора

Клинові паси Orange label в першу чергу використовуються в сільському господарстві. Характерною рисою даних пасів є корд який виготовлений з араміду, чи кевлару, який має підвищену термостійкість та міцність.  

ПРОФІЛЬ LA LB
Ширина [мм] 12,5 16,5
Висота [мм] 8,2 9,8
Загальний перелік

Шестигранний пас для газонокосилки

Шестигранні клинові паси здатні приводити в рух приводи за допомогою обох своїх сторін. Найширше застосування знайшли ці паси в сільському господарстві. Корд знаходиться по середині пасу.

Двосторонній зубчастий пас для газонокосилки

Двосторонні зубчаті паси виготовлені з неопрену з армуючим кордом із скловолокна. Передача відбувається без ковзання. Завдяки тому, що з обох сторін знаходяться зубці, пас можна використати для приводу кількох шківів і також змінювати напрямок оберту.

  

ЛІНІЙНЕ ПЕРЕМІЩЕННЯ

Пропонуємо до Вашої уваги нові вироби лінійної техніки, гофрозахисти та інші комплектуючі до лінійних систем. Постійним розширенням складських позицій центрального складу наша команда вже готова надати повноцінне обслуговування в галузі поставки лінійних елементів зі складу.

Читаю далі

  

Поліуретанові колеса за вигідною ціною

В рамках спільної акції з виробником пропонуємо до Вашої уваги високоякісні промислові колеса від Tellure Rota (TR). Кожне колесо серії 65, з поліуретановим покриттям, з алюмінієвою або чугунною основою, пропонуємо для наших партнерів зі знижкою 10% в надбавку до існуючої знижки. В нашому веб-магазині вже автоматично відображаються акційні ціни. Акція відноситься до складських позицій.

Читаю далі