Наша продукціяНаша продукція

Сільськогосподарський клиновий реміньСільськогосподарський клиновий ремінь

Сільськогосподарський клиновий ремінь

В нижчевказаній таблиці містяться найбільш розповсюджені клинові ремені, варіаторні ремені, багато ручекові ремені комбайнів.

Клиновий ремінь газонокосилки

Ремені Garden мають більшу передаточну здатність, використовуються в більшості для парко-обслуговуючих і газонокосилочних техніках. Ремені Garden мають високу ударостійкість цим збільшивши довгостроковість використання по зрівнянню з класичними ремнями. Використовують і на газонокосилках з зовнішнім роликовим монтажем.

ПРОФІЛЬ 3L (3/8") 4L (4/8") 5L (21/32")
Ширина [мм] 9,5 12,7 16,6
Висота [мм] 5,5 7,9 9
Загальний перелік

Клиновий пас до газонокосильного трактора

Клинові паси Orange label в першу чергу використовуються в сільському господарстві. Характерною рисою даних пасів є корд який виготовлений з араміду, чи кевлару, який має підвищену термостійкість та міцність.  

ПРОФІЛЬ LA LB
Ширина [мм] 12,5 16,5
Висота [мм] 8,2 9,8
Загальний перелік

Шестигранний пас для газонокосилки

Шестигранні клинові паси здатні приводити в рух приводи за допомогою обох своїх сторін. Найширше застосування знайшли ці паси в сільському господарстві. Корд знаходиться по середині пасу.

Двосторонній зубчастий пас для газонокосилки

Двосторонні зубчаті паси виготовлені з неопрену з армуючим кордом із скловолокна. Передача відбувається без ковзання. Завдяки тому, що з обох сторін знаходяться зубці, пас можна використати для приводу кількох шківів і також змінювати напрямок оберту.

  

Елементи захисту кабелів

Компанія "Пауер Белт" пропонує готові рішення в галузі захисту кабелів для лінійної техніки. Кабелевкладальні ланцюги високої якості корейської компанії CPS доступні в трьох різних виконаннях. Завдяки модульної системи кабелевкладачів вони легко можуть бути розширені та переформовані, переобладнані відразу на місці використання. Повний обсяг продукції знаходиться під відповідним пунктом сайта в рубриці лінійної техніки.

Читаю далі

  

SPIETH ЗАТИСКИ ВІД ПАУЕР БЕЛТ

Продовжуючи розширення спектру поставляємих продукцій наша компанія відкриває доступ до виробів Spieth-Maschinenelemente GmbH. Spieth в першу чергу відомий його високоякісними затисками,  втулками та самофіксуючими гайками.
Незабаром ці елементи вже будуть доступні в веб-магазині компанії Power Belt.

Читаю далі