Наша продукціяНаша продукція

Сільськогосподарський клиновий реміньСільськогосподарський клиновий ремінь

Сільськогосподарський клиновий ремінь

В нижчевказаній таблиці містяться найбільш розповсюджені в Україні клинові ремені, варіаторні ремені, багато ручекові ремені комбайнів.

Клиновий ремінь газонокосилки

Ремені Garden мають більшу передаточну здатність, використовуються в більшості для парко-обслуговуючих і газонокосилочних техніках. Ремені Garden мають високу ударостійкість цим збільшує довгостроковість використання по зрівнянню до класичних ременів.Використовують і на газонокосилках з зовнішнім роликовим монтажем.
ПРОФІЛЬ 3L (3/8") 4L (4/8") 5L (21/32")
Ширина [мм] 9,5 12,7 16,6
Вис. [мм] 5,5 7,9 9
Загальний перелік

Клиновий пас до газонокосильного трактора

Клинові паси Orange label в першу чергу використовуються в сільському господарстві. Характерною рисою даних пасів є корд який виготовлений з араміду, чи кевлару, який має підвищену термостійкість та міцність.  

ПРОФІЛЬ LA LB
Ширина [мм] 12,5 16,5
Вис. [мм] 8,2 9,8
Загальний перелік

Шестигранний пас для газонокосилки

Шестигранні клинові паси здатні приводити в рух приводи за допомогою обох своїх сторін. Найширше застосування знайшли ці паси в сільському господарстві. Корд знаходиться по середині пасу.

Двосторонній зубчастий пас для газонокосилки

Зубчаті паси з обох сторін виготовлені з неопрену з армуючим кордм із скловолокна. Передача відбувається без сковзання. Завдяки тому, що з обох сторін знаходяться зубці, можна до них залучати більше ніж зазвичай шківів.

  

ЛАНЦЮГОВІ ТА ЖОРСТКІ МУФТИ chain coupling

Наш асортимент розширився Ланцюговими муфтами та Жорсткими муфтами. Завдяки виконанню ланцюгових муфт вони надзвечайно легко замінюються. Муфта складається з двох ланцюгових зірочок з загартованими зубцями та ланцюга. Жорстка муфта дає можливість з'єднання двох валів але лише якщо вони соосні.

Читаю далі

  

ЛІНІЙНА ТЕХНІКА В АСОРТИМЕНТІ ПАУЕР БЕЛТ linearis termek

Однією з основ філософії нашої фірми є спрямованість до постійного розвитку та неприривного зацікавлення у інноваціях, тож з розширенням асортименту товарів ми можемо досконаліше задовілняти потреби наших партнерів. Результатами цієї спрямованості ми представляємо в асортименті ТзОВ Пауер Белт товари які відносяться до лінійної техніки: гвинти та гайки кулкогвинтових передач, лінійні направляючі та каретки, направляючі вали та підшипники та лінійні актуатори.

Читаю далі