Наша продукціяНаша продукція

Сільськогосподарський клиновий реміньСільськогосподарський клиновий ремінь

Сільськогосподарський клиновий ремінь

В нижчевказаній таблиці містяться найбільш розповсюджені клинові ремені, варіаторні ремені, багато ручекові ремені комбайнів.

Клиновий ремінь газонокосилки

Ремені Garden мають більшу передаточну здатність, використовуються в більшості для парко-обслуговуючих і газонокосилочних техніках. Ремені Garden мають високу ударостійкість цим збільшивши довгостроковість використання по зрівнянню з класичними ремнями. Використовують і на газонокосилках з зовнішнім роликовим монтажем.

ПРОФІЛЬ 3L (3/8") 4L (4/8") 5L (21/32")
Ширина [мм] 9,5 12,7 16,6
Висота [мм] 5,5 7,9 9
Загальний перелік

Клиновий пас до газонокосильного трактора

Клинові паси Orange label в першу чергу використовуються в сільському господарстві. Характерною рисою даних пасів є корд який виготовлений з араміду, чи кевлару, який має підвищену термостійкість та міцність.  

ПРОФІЛЬ LA LB
Ширина [мм] 12,5 16,5
Висота [мм] 8,2 9,8
Загальний перелік

Шестигранний пас для газонокосилки

Шестигранні клинові паси здатні приводити в рух приводи за допомогою обох своїх сторін. Найширше застосування знайшли ці паси в сільському господарстві. Корд знаходиться по середині пасу.

Двосторонній зубчастий пас для газонокосилки

Двосторонні зубчаті паси виготовлені з неопрену з армуючим кордом із скловолокна. Передача відбувається без ковзання. Завдяки тому, що з обох сторін знаходяться зубці, пас можна використати для приводу кількох шківів і також змінювати напрямок оберту.

  

Пластмасові паси FENNER DRIVES

Паси виготовлені з ПВХ та поліуретану дають можливість вирішити технічні завдання для випадків, в яких використання звичайних гумових пасів не є можливим, або через складне обслуговування часта заміна пасу не є економічно ефективним. По цій категорії продуктів ми співпрацюємо з американською компанією Fenner Drives, яка виготовлює пластмасові паси високої якості вже більш ніж 100 років.

Читаю далі

  

Широкий вибір промислових колес

Наша мета задовільнити різноманітні потреби кліентів пропонуючи промислові колеса італійського виробника Tellure Rota, який виготовляє вже 60 років промислові колеса преміум категорії. Якщо маєте потребу в промислових колесах високої якості виготовлених в Європі, які по навантаженні і якості та з більш доступнішою ціною здатні замінити відомі в промисловості німецькі колеса, тоді Tellure Rota буде вашим най кращим вибором.

Читаю далі