Наша продукціяНаша продукція

Сільськогосподарський клиновий реміньСільськогосподарський клиновий ремінь

Сільськогосподарський клиновий ремінь

В нижчевказаній таблиці містяться найбільш розповсюджені клинові ремені, варіаторні ремені, багато ручекові ремені комбайнів.

Клиновий ремінь газонокосилки

Ремені Garden мають більшу передаточну здатність, використовуються в більшості для парко-обслуговуючих і газонокосилочних техніках. Ремені Garden мають високу ударостійкість цим збільшивши довгостроковість використання по зрівнянню з класичними ремнями. Використовують і на газонокосилках з зовнішнім роликовим монтажем.

ПРОФІЛЬ 3L (3/8") 4L (4/8") 5L (21/32")
Ширина [мм] 9,5 12,7 16,6
Висота [мм] 5,5 7,9 9
Загальний перелік

Клиновий пас до газонокосильного трактора

Клинові паси Orange label в першу чергу використовуються в сільському господарстві. Характерною рисою даних пасів є корд який виготовлений з араміду, чи кевлару, який має підвищену термостійкість та міцність.  

ПРОФІЛЬ LA LB
Ширина [мм] 12,5 16,5
Висота [мм] 8,2 9,8
Загальний перелік

Шестигранний пас для газонокосилки

Шестигранні клинові паси здатні приводити в рух приводи за допомогою обох своїх сторін. Найширше застосування знайшли ці паси в сільському господарстві. Корд знаходиться по середині пасу.

Двосторонній зубчастий пас для газонокосилки

Двосторонні зубчаті паси виготовлені з неопрену з армуючим кордом із скловолокна. Передача відбувається без ковзання. Завдяки тому, що з обох сторін знаходяться зубці, пас можна використати для приводу кількох шківів і також змінювати напрямок оберту.

  

КЛИНОВІ ПАСИ GARDEN

Шановні Партнери!
Бажаємо звернути Вашу увагу на паси Garden (паси для газонокосарних тракторів) які доступні з центрального складу. Паси Garden здатні передати більшу потужність відносно класичних клинових ремнів. Здебільш використовні в агрегатах для уходу газонів, газонокосарках та менших сільськогосподарских машинах. Доступні розміри та складський запас маєте можливість переглянути на нашому веб ресурсі за наступним посиланням: http://www.powerbelt.com.ua/category/mezogazdasagi-ekszij або можете звязатись з Вашим адміністратором.

Читаю далі

  

ЛАНЦЮГИ IWIS ПЕРМІУМ ЯКОСТІ В АСОРТИМЕНТІ ПАУЕР БЕЛТ

Ланцюги IWIS перміум якості в асортименті Пауер Белт! Сьогодні слово «якість» використовується всюди, всі пропонують найвищу якість. Але IWIS переосмислив значення цього слова. У німецької компанії IWIS точність заміщає любі оцінки. Точність виражає найкраще вдосконалість інновативних продуктів одного з найбільших в світі виробників ланцюгів, який має майже 100 років досвіду. Тому наша компанія розширила свій асортимент ланцюгів IWIS. Пропонуємо до Вашої уваги самий новий продукт компанії IWIS, високоякісні ланцюги JWIS, які незабаром триматимемо в нашому центральному складі. За більш детальною інформацією звертайтеся до наших адміністраторів, або за телефоном (031-31) 3-13-06.

Читаю далі