Наша продукціяНаша продукція

Сільськогосподарський клиновий реміньСільськогосподарський клиновий ремінь

Сільськогосподарський клиновий ремінь

В нижчевказаній таблиці містяться найбільш розповсюджені клинові ремені, варіаторні ремені, багато ручекові ремені комбайнів.

Клиновий ремінь газонокосилки

Ремені Garden мають більшу передаточну здатність, використовуються в більшості для парко-обслуговуючих і газонокосилочних техніках. Ремені Garden мають високу ударостійкість цим збільшивши довгостроковість використання по зрівнянню з класичними ремнями. Використовують і на газонокосилках з зовнішнім роликовим монтажем.

ПРОФІЛЬ 3L (3/8") 4L (4/8") 5L (21/32")
Ширина [мм] 9,5 12,7 16,6
Висота [мм] 5,5 7,9 9
Загальний перелік

Клиновий пас до газонокосильного трактора

Клинові паси Orange label в першу чергу використовуються в сільському господарстві. Характерною рисою даних пасів є корд який виготовлений з араміду, чи кевлару, який має підвищену термостійкість та міцність.  

ПРОФІЛЬ LA LB
Ширина [мм] 12,5 16,5
Висота [мм] 8,2 9,8
Загальний перелік

Шестигранний пас для газонокосилки

Шестигранні клинові паси здатні приводити в рух приводи за допомогою обох своїх сторін. Найширше застосування знайшли ці паси в сільському господарстві. Корд знаходиться по середині пасу.

Двосторонній зубчастий пас для газонокосилки

Двосторонні зубчаті паси виготовлені з неопрену з армуючим кордом із скловолокна. Передача відбувається без ковзання. Завдяки тому, що з обох сторін знаходяться зубці, пас можна використати для приводу кількох шківів і також змінювати напрямок оберту.

  

Ланцюги Flyer, унікальні можливості

;Пропонуємо до Вашої уваги пластинчасті ланцюги. На відміну від роликових ланцюгів, ланцюги Flyer не містять роликів, замість яких в конструкції використано пластинки, які з'єднані з валиками з високою вантажоспроможністю. Завдяки такій конструкції пластинчасті ланцюги володіють надзвичайно високим розривним навантаженням.

Читаю далі

  

OPTIBELT ALPHA POWER

Пропонуємо до Вашої уваги поліуретанові зубчасті ремні високої потужності від виробника Оптібелт. В результаті постійного вдосконалення та розвитку   було створено зубчастий пас Optibelt ALPHA POWER. В цьому поколінні було використано результати багатосторонніх досліджень стандартних пасів   ALPHA. Завдяки спеціальній, новій, більш стійкій суміші поліуретанової основи пас здатен передати на 30% більшу потужність по відношенню до   стандартних пасів.

Читаю далі