Наша продукціяНаша продукція

Сільськогосподарський клиновий реміньСільськогосподарський клиновий ремінь

Сільськогосподарський клиновий ремінь

В нижчевказаній таблиці містяться найбільш розповсюджені клинові ремені, варіаторні ремені, багато ручекові ремені комбайнів.

Клиновий ремінь газонокосилки

Ремені Garden мають більшу передаточну здатність, використовуються в більшості для парко-обслуговуючих і газонокосилочних техніках. Ремені Garden мають високу ударостійкість цим збільшивши довгостроковість використання по зрівнянню з класичними ремнями. Використовують і на газонокосилках з зовнішнім роликовим монтажем.

ПРОФІЛЬ 3L (3/8") 4L (4/8") 5L (21/32")
Ширина [мм] 9,5 12,7 16,6
Висота [мм] 5,5 7,9 9
Загальний перелік

Клиновий пас до газонокосильного трактора

Клинові паси Orange label в першу чергу використовуються в сільському господарстві. Характерною рисою даних пасів є корд який виготовлений з араміду, чи кевлару, який має підвищену термостійкість та міцність.  

ПРОФІЛЬ LA LB
Ширина [мм] 12,5 16,5
Висота [мм] 8,2 9,8
Загальний перелік

Шестигранний пас для газонокосилки

Шестигранні клинові паси здатні приводити в рух приводи за допомогою обох своїх сторін. Найширше застосування знайшли ці паси в сільському господарстві. Корд знаходиться по середині пасу.

Двосторонній зубчастий пас для газонокосилки

Двосторонні зубчаті паси виготовлені з неопрену з армуючим кордом із скловолокна. Передача відбувається без ковзання. Завдяки тому, що з обох сторін знаходяться зубці, пас можна використати для приводу кількох шківів і також змінювати напрямок оберту.

  

OPTIBELT AGRO POWER

Бажаємо звернути Вашу увагу на можливість поставки сезонних виробів, пасів для сільського господарства, Optibelt AGRO POWER! Безперервний розвиток сировинних матеріалів і технологій дозволило виготовляти продукти, задовільняючі потреби машинобудівників. Приводи, реалізовані з високою точністю, відповідно працюють тільки з ремнями високої якості. Високоякісні машини вимагають високоякісної технології приводу. Машини високої якості потребують елементи приводів відповідної якості.

Читаю далі

  

ЛІНІЙНЕ ПЕРЕМІЩЕННЯ

Пропонуємо до Вашої уваги нові вироби лінійної техніки, гофрозахисти та інші комплектуючі до лінійних систем. Постійним розширенням складських позицій центрального складу наша команда вже готова надати повноцінне обслуговування в галузі поставки лінійних елементів зі складу.

Читаю далі