Наша продукціяНаша продукція

Сільськогосподарський клиновий реміньСільськогосподарський клиновий ремінь

Сільськогосподарський клиновий ремінь

В нижчевказаній таблиці містяться найбільш розповсюджені клинові ремені, варіаторні ремені, багато ручекові ремені комбайнів.

Клиновий ремінь газонокосилки

Ремені Garden мають більшу передаточну здатність, використовуються в більшості для парко-обслуговуючих і газонокосилочних техніках. Ремені Garden мають високу ударостійкість цим збільшивши довгостроковість використання по зрівнянню з класичними ремнями. Використовують і на газонокосилках з зовнішнім роликовим монтажем.

ПРОФІЛЬ 3L (3/8") 4L (4/8") 5L (21/32")
Ширина [мм] 9,5 12,7 16,6
Висота [мм] 5,5 7,9 9
Загальний перелік

Клиновий пас до газонокосильного трактора

Клинові паси Orange label в першу чергу використовуються в сільському господарстві. Характерною рисою даних пасів є корд який виготовлений з араміду, чи кевлару, який має підвищену термостійкість та міцність.  

ПРОФІЛЬ LA LB
Ширина [мм] 12,5 16,5
Висота [мм] 8,2 9,8
Загальний перелік

Шестигранний пас для газонокосилки

Шестигранні клинові паси здатні приводити в рух приводи за допомогою обох своїх сторін. Найширше застосування знайшли ці паси в сільському господарстві. Корд знаходиться по середині пасу.

Двосторонній зубчастий пас для газонокосилки

Двосторонні зубчаті паси виготовлені з неопрену з армуючим кордом із скловолокна. Передача відбувається без ковзання. Завдяки тому, що з обох сторін знаходяться зубці, пас можна використати для приводу кількох шківів і також змінювати напрямок оберту.

  

Спеціальні ланцюги CONVEYOR

Пропонуємо до Вашої уваги спеціальні ланцюги, в тому числі ланцюги conveyor.
Конвеєрні ланцюги - спеціальні ланцюги, які придатні переміщати продукцію на лінії виробництва. Завдяки широкому асортименту, багатосторонності, високій міцності та зносостійкості ці ланцюги добре зарекомендовали себе в більшості галузей промисловості, як наприклад в автомобільній, деревообробній або харчовій промисловості.

Читаю далі

  

Optibelt RED POWER 3, інноваційний клиновий пас

Пропонуємо до Вашої уваги інноваційний, високопотужний клиновий пас вузького профілю від виробника Optibelt: RED POWER 3.
З новим поколінням клинових ремнів Red Power можно досягнути значне покращення результатів, виріб здатний передати на 50% більше потужності. Експлуатація стає більш економною, обслуговування  характеризується зниженням витрат на 35%. Таке значне покращення є результатом оптимізації процессу виробництва та постійного вдосконалення сировини ремнів.

Читаю далі