Наша продукціяНаша продукція

Сільськогосподарський клиновий реміньСільськогосподарський клиновий ремінь

Сільськогосподарський клиновий ремінь

В нижчевказаній таблиці містяться найбільш розповсюджені клинові ремені, варіаторні ремені, багато ручекові ремені комбайнів.

Клиновий ремінь газонокосилки

Ремені Garden мають більшу передаточну здатність, використовуються в більшості для парко-обслуговуючих і газонокосилочних техніках. Ремені Garden мають високу ударостійкість цим збільшивши довгостроковість використання по зрівнянню з класичними ремнями. Використовують і на газонокосилках з зовнішнім роликовим монтажем.

ПРОФІЛЬ 3L (3/8") 4L (4/8") 5L (21/32")
Ширина [мм] 9,5 12,7 16,6
Висота [мм] 5,5 7,9 9
Загальний перелік

Клиновий пас до газонокосильного трактора

Клинові паси Orange label в першу чергу використовуються в сільському господарстві. Характерною рисою даних пасів є корд який виготовлений з араміду, чи кевлару, який має підвищену термостійкість та міцність.  

ПРОФІЛЬ LA LB
Ширина [мм] 12,5 16,5
Висота [мм] 8,2 9,8
Загальний перелік

Шестигранний пас для газонокосилки

Шестигранні клинові паси здатні приводити в рух приводи за допомогою обох своїх сторін. Найширше застосування знайшли ці паси в сільському господарстві. Корд знаходиться по середині пасу.

Двосторонній зубчастий пас для газонокосилки

Двосторонні зубчаті паси виготовлені з неопрену з армуючим кордом із скловолокна. Передача відбувається без ковзання. Завдяки тому, що з обох сторін знаходяться зубці, пас можна використати для приводу кількох шківів і також змінювати напрямок оберту.

  

Кабелеукладачі від Power Belt energy chain

Продовжуємо розширяти асортимент лінійної техніки та пропонуємо до Вашої уваги нову продукцію з центрального складу: кабелеукладачі.
Завдяки трьом різним основним типам легко зможете підібрати потрібний кабелеукладач. Для подальшої інформації завітайте на відповідну сторінку нашого веб-магазину. Для вибору потрібного кабелеукладача скористуйтесь спеціалазованим пошуковиком. Перевагою пропонованих нами кабелеукладачів являється модульна побудова, таким чином стає доступним любий розмір за короткий термін.

Читаю далі

  

Елементи для машинобудування

На основі багаторічного досвіду представляємо новий сегмент продуктів, який був спеціально підібрано за потребами машинобудівників. Наша мета забезпечити наших партнерів комплексним рішенням при будівництві спеціалізованих машин. Пропонуємо до Вашої уваги лінійну техніку, елеметри транспортерних ліній та верстатів, електродвигуни та редуктора. Також, як і досі, доступні зі складу елементи трансмісій в широкому асортименті.

Читаю далі