Наша продукціяНаша продукція

НовиниНовини

Нові розробки для захисту кабелів роботів!

Нові розробки для захисту кабелів роботів!
Új kábelvédelmi fejlesztések robotokhoz!
Бажаємо представити два рішення для захисту кабелів роботів Universal Robots. В обох рішеннях захистники кабелів кріпляться до роботів завдяки хомутів. Захистні рішення доступні до роботів типорозміру 3, 5 та 10, з захистниками діаметру 22мм та 28мм.
Фіксоване кріплення
Fix zsámolyos kivitel
Перевагою фіксованого кріплення являється більш приємлива ціна, але в цьому випадку робот можно використовувати в обмеженому діапазоні руху. Точка фіксації монтована на UR Band не здатна безперешкодно слідкувати за рухом робота. Цей варіант захисту можно використовувати в випадках, коли робот не проводить рухи скручення в великих діапазонах та не вигинається назад. Захистники кабелів доступні в чорному кольорі.

Внутрішні діаметри захистних рукавів:
22мм та 28мм
Обертове кріплення
Forgózsámolyos kivitel
Перевагою обертового кріплення являється відсутність просторового обмеження руху робота. Завдяки гнучкості рукава та обертової основи допустимі і найбільш складні рухи. Базовий колір захистника чорний, але під спеціальне замовлення можемо поставити в жовтому кольорі. В кінцівках захистного рукава знаходяться елементи для організації кабелів.Внутрішні діаметри захистних рукавів:
22мм та 28мм
Рішення для захисту кабелів доступні з центрального складу та за 7 робочих днів можуть бути поставлені до України. Якщо виникли питання то можете їх задати нашим менеджерам.
separator
Назад до Головної сторінки

  

Відмінне рішення для прецизійних транспортуючих систем

Компанія Elatech з початку свого існування розглядаля потреби Кліентів з максимальною ретельністю, завжди намагаючись досягти найкращого рішення. Поліуретанові паси Elatech завжди були проектовані, виготовленні та оптимізованні з статичними та динамічними дослідженнями, щоб забезпечити найкрашші рішення у прецизійних системах транспортування, лінійного переміщення, підйомних механізмах та передачах високої потужності.

Читаю далі

  

Варіанти на аграрні ремінні передачі та перелік акційних ремнів

Точно спроектовані ремневі трансмісії працюють бездоганно тільки з ремнями відповідної якості. В ремінних трансмісіях аграрної та садової техніки - на відміну від звичайних промислових ремнів -  надзвичайно важливим являється використання ремнів призначених саме в вузол.
Для газонокосарок пропонуємо використовувати ремні Garden, а для аграрного сектору ремні виробника Optibelt, а саме лінійку надзвичайно потужних ремнів Optibelt Agro Power (звичайні промислові ремні не можуть замінити по всім параметрам спеціальні аграрні ремні).

Читаю далі