Наша продукціяНаша продукція

НовиниНовини

Алюмінієві конструкційні системи

Алюмінієві конструкційні системи
алюмінієві модульні елементи
Alumínium szerkezeti rendszerek
Спеціалізовані універсальні конструкції машин, рами, щитки, робочі столи, візки, основна конструкція різноманітних конвеєрних систем або монтажних ліній та інших промислових виробничих станцій можуть бути побудовані з стандартизованих алюмінієвих профільних систем.
alu-szerkezeti-rendszerek
alu-szerkezeti-rendszerek
alu-szerkezeti-rendszerek
Алюмінієві профільні системи виготовляються екструзією з спеціального алюмінію. Основними характеристиками цих конструкцій є легка вага, рухливість, стабільні показники міцності завдяки спеціальному перетину профілю. Вони можуть бути легко змінені відповідно до необхідних змін у виробництві або інших вимог.

Для більшості відомих алюмінієвих профілів ми пропонуємо широкий спектр модульних елементів (промислові ніжки, маховики, важелі, дверні петлі ...). Використовуючи алюмінієві профілі та пов'язані з ними кріпильні елементи, можна створювати будь-яку конструкцію або змінювати її за потребою.
.

Після того, як конструкцію розберуть, елементи можуть бути використані в будь-який час.
З питань наявності вищезазначених продуктів, будь ласка, зв'яжіться з нашими менеджерами!
Бажаєте задати питання?
Якщо виникли питання то можете  зв'язатися з нашими менеджерами!

Звертайтесь з довірою!
separator
Назад до Головної сторінки

  

Алюмінієві конструкційні системи

Таким чином ми пропонуємо в асортименті ТзОВ "Пауер Белт" алюмінієві профілі та пов'язані з ними модульні елементи. Відкрийте для себе необмежені можливості в  алюмінієвих конструкціях! Відпустіть свою уяву і створіть власні структури!

Читаю далі

  

Нові високоякісні арамідні ремені для важкої промисловості

Нові високоякісні арамідні  ремені Optibelt BLUE POWER з одно- та багаторучейковими  версіями або комплектами, ідеально підходять для великих навантажень і важкої промисловості (гірничі машини, металообробні та машини які переробляють відходи різного типу , лісозаготівельні, деревообробні  машини )

Читаю далі