Наша продукціяНаша продукція

НовиниНовини

Спеціальні рішення на основі трапецеїдальних гвинтів

Спеціальні рішення на основі трапецеїдальних гвинтів
Különleges trapézorsós megoldások
Представляємо до Вашої уваги спеціальні рішення на основі трапецеїдальних гвинтів виробництва Bimeccanica Srl. Елементи Bimeccanica являються готовими конструкціями для трапецевидних приводів в вигляді привідних платформ монтованих безлюфтовими та веденими гайками.
 
Групи Елементів
Compact Simple termékcsoport
Compact Simple
Підходить для виконання простих операцій на спеціально розроблених машинах. Використовуючи його можно створювати двосторонні рухи.
переглянути
 
Compact Steel
Compact Steel
В лінійку входять моделі, які дозволяють горизонтальне регулювання осьового люфту і моделі, що забезпечують безпеку при вертикальному використанні.
переглянути
 
Compact Light
Compact Light
Разом з алюмінієвими або нержавіючими гвинтами є ідеальним рішенням для спеціальних застосувань, де потрібно рухати легкі навантаження з високою швидкістю.
переглянути
 
Excellent Steel
Excellent Steel
Дана серія рекомендується для застосувань, де пил (стружка) або інші зовнішні матеріали попадають на різьбу, що може викликати передчасний знос гвинта або гайки. Серія Excellent Steel включає моделі, які дозволяють мінімізувати осьовий люфт.
переглянути
 
Rotary nut
Rotary nut felhasználása
Rotary nut
Виконання з веденою гайкою. У цьому випадку платформу, оснащену бронзовою або пластмасовою гайкою на нерухомому гвинті, можно переміщати вручну або двигуном. Для переміщення двигуном можно використати зубчасті шестерні або ланцюговий привід. Типовий елемент підйомного обладнання.
переглянути
 
Бажаєте задати питання?
Якщо виникли питання то можете  зв'язатися з нашими менеджерами.

Звертайтесь з довірою!
separator
Назад до Головної сторінки

  

Наберайте обороти з нашими шківами!

Наша компанія пропонує широкий вибір шківів. В асортименті варіаторні шківи та шківи для різних клинових і зубчастих пасів. Бувають різні виконання, під розточку і під конусну втулку. До шківів доступні найсучасніши затиски і зчеплення валів.

Читаю далі

  

СЕРІЯ 61 CC

Ознайомтеся з промисловими колесами Tellure Rota 61 CC Серії, робоча поверхня яких виготовлена з термопластичного поліуретану а основа і ступиця з матеріалу Поліамід 6!

Читаю далі