Наша продукціяНаша продукція

НовиниНовини

Розширено асортимент промислових шлангів

Розширено асортимент промислових шлангів
Ipari tömlők termékválaszték bővülés
Асортимент наших промислових шлангів в нашому центральному складі в Угорьщині постійно розширюється. Цього разу Ми хочемо порекомендувати Вам кілька нових типів шлангів:
 
Colorflex рукава для гарячої води та охолоджувальної рідини
Colorflex forró víz és hűtőtömlők
Завдяки матеріалу EPDM ці рукава можуть використовуватися в широкому спектрі застосувань і в широкому температурному діапазоні. Зовнішній колір доступний під вибір, що допомагає краще орієнтуватися, коли декілька рукавів встановлено поруч.
ПЕРЕГЛЯНУТИ
 
Композитні шланги
Kompozit tömlők
Спіралеподібні шланги, виготовлені з термопластичної тканини, посилені зовнішньою та внутрішньою спіраллю, мають надзвичайну гнучкість та невелику вагу для виняткової керованості. Шланги поставляються на замовлення в необхідній довжині та з необхідним з'єднувачем.
ПЕРЕГЛЯНУТИ
 
Поліуретанові спіральні шланги
Poliuretán csigatömlők
Наш асортимент поліуретанових рукавів розширився антистатичними та важкогорючими рукавами, рукавами харчової промисловості та рукавами з комбінаціями цих характеристик.
Переглянути
 
Рукава для палива
Üzemanyag tömlők
Перевага широкого спектру рукавів для палива із рукавами з текстильним покриттям полягає в тому, що завдяки покриттю рукавів для палива вони є більш стійкими до впливу навколишнього середовища, що продовжує термін їхньої експлуатації.
ПЕРЕГЛЯНУТИ
 
logok
Бажаєте задати питання?
Якщо виникли питання то можете зв’язатися з нашими менеджерами.

Звертайтесь з довірою!
separator
Назад до Головної сторінки

  

Наберайте обороти з нашими шківами!

Наша компанія пропонує широкий вибір шківів. В асортименті варіаторні шківи та шківи для різних клинових і зубчастих пасів. Бувають різні виконання, під розточку і під конусну втулку. До шківів доступні найсучасніши затиски і зчеплення валів.

Читаю далі

  

СЕРІЯ 61 CC

Ознайомтеся з промисловими колесами Tellure Rota 61 CC Серії, робоча поверхня яких виготовлена з термопластичного поліуретану а основа і ступиця з матеріалу Поліамід 6!

Читаю далі