Наша продукціяНаша продукція

НовиниНовини

СЕРІЯ 61 CC

СЕРІЯ 61 CC
61 CC SZÉRIA - Az év végi hajtás!
Ознайомтеся з промисловими колесами Tellure Rota 61 CC Серії, робоча поверхня яких виготовлена з термопластичного поліуретану а основа і ступиця з матеріалу Поліамід 6!

Зносостійкий та легко чиститься – рекомендується для щоденного інтенсивного використання!

Універсальність робить його ідеальним для промислового та інституційного використання. Забезпечує чудові показники при низьких та середніх навантаженнях.
Переваги Серії  61 CC
  • Відмінні показники кочення на тележках з низькою або середньою вантажопідйомністю, витримує довгострокове інтенсивне використання.
  • Стійкий до пару та впливів агресиних хімікатів; підшипник захищений з кришкою від забруднень.
  • Забезпечує універсальне рішення для різного промислового та інституційного використання; можна використовувати на паркеті і на забруднених поверхнях.
 
Деталі
61 CC
Колесо: синій, термопластичний поліуретан який не залишає слідів, твердіст 85 Shore-A , відмінні показники кочення і еластичності.

Основа: Поліамід 6

Підшипник: в центрі осі один шариковий підшипник. Підшипник захищений від зовнішніх впливів із армованою поліамідною кришкою.

Кронштейн: оцинкований (NL), доступні і нержавіючі (NLX).
ДАЛЬШЕ НА ПРОДУКТ
61 CC széria
  1. Термопластична поліуретанова робоча поверхня з високою зносостійкістю.
  2. Колеса з діаметрами  80, 100 та 125 мм монтовані з однорядним шариковим підшипником. A колеса з діаметрами 150, 160 та 200 мм доступні з двохрядними підшипниками. Цілий ряд розмірів можна замовляти в нержавіючому варіанті.
  3. Підшипник захищений від зовнішніх впливів із армованою поліамідною кришкою.
  4. Поліамідна основа яка легко чиститься.
61 CC SZÉRIA
 
Бажаєте задати питання?
Якщо виникли питання то зможете з’вязатися з нашими : менеджерами.

Звертайтесь з довірою!
separator
Назад до Головної сторінки

  

Режим роботи Пауер Белт під час карантиму Шановні Партнери!

У звязку з введенням карантину через поширення коронавірусу COVID-19, ми працюємо за закритими дверями у черговому режимі. Ми робимо все можливе щоб ці зміни були мінімально відчитні для Вас. Прийоми замовленнь та запитів, консультації відбуваються в звичному режимі з понеділка по пятницю з 9:00 до 17:30.  Під час карантину всі замовлення, запити та питання просимо висилати електронною поштою або через телефон (на Skype та Viber ні).
Так як вірус COVID-19 вразив практично цілий світ, доставка товарів з певних країн стала важча та інколи з довшими термінами, в деяких випадках в загалі тимчасово не можлива. Велика кількіст товару доступна з нашого складу в Мукачеві, поставки з наших центральних складів з Європи відбуваються постійно.  Ми намагаємося зберегти найкратчі терміни поставок, але в майбутньому можливі певні затримки. Це ситуація форс-мажор, на яку ми не маємо впливу. Актульний стан можливостей поставок можете узгодити з нашими менеджерами.
Відвантаження замовлень відбувається кожного дня перевізниками Нова Пошта та Сат.

Міцного Вам здоровя та бережіть себе!

Команда Пауер Белт Читаю далі

  

Наберайте обороти з нашими шківами!

Наша компанія пропонує широкий вибір шківів. В асортименті варіаторні шківи та шківи для різних клинових і зубчастих пасів. Бувають різні виконання, під розточку і під конусну втулку. До шківів доступні найсучасніши затиски і зчеплення валів.

Читаю далі