Наша продукціяНаша продукція

НовиниНовини

Наберайте обороти з нашими шківами!

Наберайте обороти з нашими шківами!
Vegye fel a fordulatot és tárcsázzon!
Наша компанія пропонує широкий вибір шківів. В асортименті варіаторні шківи та шківи для різних клинових і зубчастих пасів. Бувають різні виконання, під розточку і під конусну втулку. До шківів доступні найсучасніши затиски і зчеплення валів.
 
Клинові шківи
Ékszíj tárcsák
Клинові шківи стандарту  DIN2211 - ISO 4183  (крім профілю С), підходять до SPZ - SPA - SPB - SPC (ISO 4184 DIN 7753/1) пасів, і до класичних  Z - A - B - C (ISO 4184 DIN 2215). також підходять до пасів американського стандарту 3V - 5V - 8V (RMA-MPTA).

Човунних шківів можна використовуавти до  35m/s. Розміри шківів високої точності, виготовлені на автоматизованих верстатах і верстатах з ЧПУ.

При більших швидкостях (>35m/s) рекомендовано використати сталевих шківів!
ДАЛЬШЕ НА ПРОДУКТ
 
Зубчаті шківи
Fogasszíj tárcsák
За допомогою зубчастих шківів можна зробити трансмісію без ковзання. Шківи з невеликою кількістю зубів за звичай з ободками а з більшою кількістю зубів без ободків. В залежності від типу пасів доступні з різних матеріалів. Шківів з унікальними ширинами можна виготовляти із зубчастих жердин.
ДАЛЬШЕ НА ПРОДУКТ
 
Поліклинові шківи
Hosszbordás szíjtárcsák
Поліклинові шківи розроблені  та виготовлені з найвищою точністю, щоб забезпеити оптимальний термін служби та потужність.

Приводи з поліклиновими шківами і пасами poly-V мають велику перевагу в тому що при маленьких габаритах можуть передати велику потужність. Завдяки цьому профіль PJ можна замовляти навіть з діаметром 20 мм. Всі шківи виготовлені по стандарту : UNI 4218 – ISO 1940 – VDI 2060. Матеріал поліклинових шківів: GG 25 DIN 1691.
ДАЛЬШЕ НА ПРОДУКТ
 
Варіаторні шківи
Variátorszíj tárcsák
Варіаторні шківи це дуже добре розроблені приводи, призначені забезпечити постійну зміну швидкості при відносно низькій вартості.

На жаль, добре відомо, що ця конструкція допомогає сильному зносу бокових пластин через тип використовуваних приводних систем.
ДАЛЬШЕ НА ПРОДУКТa
 
Бажаєте задати питання?
Якщо виникли питання то зможете з’вязатися з Нашими : менеджерами.

Звертайтесь з довірою!
separator
Назад до Головної сторінки

  

Режим роботи Пауер Белт під час карантиму Шановні Партнери!

У звязку з введенням карантину через поширення коронавірусу COVID-19, ми працюємо за закритими дверями у черговому режимі. Ми робимо все можливе щоб ці зміни були мінімально відчитні для Вас. Прийоми замовленнь та запитів, консультації відбуваються в звичному режимі з понеділка по пятницю з 9:00 до 17:30.  Під час карантину всі замовлення, запити та питання просимо висилати електронною поштою або через телефон (на Skype та Viber ні).
Так як вірус COVID-19 вразив практично цілий світ, доставка товарів з певних країн стала важча та інколи з довшими термінами, в деяких випадках в загалі тимчасово не можлива. Велика кількіст товару доступна з нашого складу в Мукачеві, поставки з наших центральних складів з Європи відбуваються постійно.  Ми намагаємося зберегти найкратчі терміни поставок, але в майбутньому можливі певні затримки. Це ситуація форс-мажор, на яку ми не маємо впливу. Актульний стан можливостей поставок можете узгодити з нашими менеджерами.
Відвантаження замовлень відбувається кожного дня перевізниками Нова Пошта та Сат.

Міцного Вам здоровя та бережіть себе!

Команда Пауер Белт Читаю далі

  

Наберайте обороти з нашими шківами!

Наша компанія пропонує широкий вибір шківів. В асортименті варіаторні шківи та шківи для різних клинових і зубчастих пасів. Бувають різні виконання, під розточку і під конусну втулку. До шківів доступні найсучасніши затиски і зчеплення валів.

Читаю далі