Наша продукціяНаша продукція

НовиниНовини

ПЛАСТМАСОВІ ШЕСТЕРНІ З СКЛОВОЛОКОННИМ ПІДСИЛЕННЯМ


Використання зубчаcтих елементів є поширеним в практиці. В трансмісіях шестерні використовуютьс для передачі крутного моменту між осями. Галузь використання широко розповсюджена. Хорошо зарекомендували себе в харчовій промисловості, в пакувальних обладнаннях, в виробництві скла та лісовій промисловості, також в автоматизації. Для передачі менших крутних моментів дедалі більш часто використовуються шестерні виготовлені з технічних пластмас, з якими замінюють пластмаси звичайної структури. Розміри та матеріали з якого виготовлені шестерні залежать від параметрів трансмісії - здебільш від потужності та температурного режиму приводу.

До цих пір поставляли шестерні з сталі C45, але досвід показує, що в певних випадках використання стальних шестерень менш доцільне через коррозію, вагу або рівня шуму при роботі.

Завдяки властивостям пластмасові шестерні можуть бути широко використовними в різних промислових галузях, наприклад: гірнича галузь, будівництво, харчова промисловість, картонно-паперова галузь, текстильна промисловість, роздрібнювачі різних типів. Хорошо використовуєтьс в транспортувальних пристроях, в підйомниках та апаратах подачі сировини, в сільськогосподарскій промисловості, в лісовому господарстві та різного роду верстатах.

Зважаючи на вище описане центральні складські запаси були розширені пластмасовими шестернями малої ваги та високої термічної стійкості.

Матеріал основи PA6 + 30%GF, тобто поліамід з 30% скловолоконним підсиленням. Цей матеріал на 40-50% міцніший ніж POM, також поліамід має термічну стійкість до 120°C в той час як POM до 60-70°C.

Переваги:
- надійно можуть працювати без змащення до певного рівня навантаження
-
нижчий рівень шуму при роботі
- відмінне механічне демпфування
- мала вага

В деяких випадках доцільно використовувати гібридний привід (сталь-пластмаса), так як при зєднанні без мастила тертя на багато нижче ніж при використанні сталь-сталь шестерень, таким чином гібридні приводи надійно можуть працювати без змащення до певного рівня навантаження.
 
Складські позиції розширяються на шестерні модулів M=1, M=1,5, M=2, M=3 та кількості зубів від Z=13 до Z=40. При замовленні більшої кількості продукції, ніж наявне по складам Power Belt, мінімальне замовлення становитиме 10шт.
Під замовлення можливе виготовлення шестерень з індивідуальними розмірами. Мінімальне замовлення шестерень з індивідальними розмірами 500-1000 шт. (в залежності від розмірів).
Чекаємо на Ваше замовлення через інтернет магазин або зв'яжіться з Вашим адміністратором.

Новину можете переглянутит тут.
Назад до Головної сторінки

  

Яке з'єднання вибрати? Допоможемо!

Окрім добре перевірених з'єднань Spieth,  вам також варто поглянути на новаторів, які пропонують нові рішення, біля  яких ми не можемо пройти, без слова.
Power Belt допомагає вам орієнтуватися між різними марками.

Читаю далі

  

Відмінне рішення для прецизійних транспортуючих систем

Компанія Elatech з початку свого існування розглядаля потреби Кліентів з максимальною ретельністю, завжди намагаючись досягти найкращого рішення. Поліуретанові паси Elatech завжди були проектовані, виготовленні та оптимізованні з статичними та динамічними дослідженнями, щоб забезпечити найкрашші рішення у прецизійних системах транспортування, лінійного переміщення, підйомних механізмах та передачах високої потужності.

Читаю далі