Наша продукціяНаша продукція

НовиниНовини

ПЛАСТМАСОВІ ШЕСТЕРНІ З СКЛОВОЛОКОННИМ ПІДСИЛЕННЯМ


Використання зубчаcтих елементів є поширеним в практиці. В трансмісіях шестерні використовуютьс для передачі крутного моменту між осями. Галузь використання широко розповсюджена. Хорошо зарекомендували себе в харчовій промисловості, в пакувальних обладнаннях, в виробництві скла та лісовій промисловості, також в автоматизації. Для передачі менших крутних моментів дедалі більш часто використовуються шестерні виготовлені з технічних пластмас, з якими замінюють пластмаси звичайної структури. Розміри та матеріали з якого виготовлені шестерні залежать від параметрів трансмісії - здебільш від потужності та температурного режиму приводу.

До цих пір поставляли шестерні з сталі C45, але досвід показує, що в певних випадках використання стальних шестерень менш доцільне через коррозію, вагу або рівня шуму при роботі.

Завдяки властивостям пластмасові шестерні можуть бути широко використовними в різних промислових галузях, наприклад: гірнича галузь, будівництво, харчова промисловість, картонно-паперова галузь, текстильна промисловість, роздрібнювачі різних типів. Хорошо використовуєтьс в транспортувальних пристроях, в підйомниках та апаратах подачі сировини, в сільськогосподарскій промисловості, в лісовому господарстві та різного роду верстатах.

Зважаючи на вище описане центральні складські запаси були розширені пластмасовими шестернями малої ваги та високої термічної стійкості.

Матеріал основи PA6 + 30%GF, тобто поліамід з 30% скловолоконним підсиленням. Цей матеріал на 40-50% міцніший ніж POM, також поліамід має термічну стійкість до 120°C в той час як POM до 60-70°C.

Переваги:
- надійно можуть працювати без змащення до певного рівня навантаження
-
нижчий рівень шуму при роботі
- відмінне механічне демпфування
- мала вага

В деяких випадках доцільно використовувати гібридний привід (сталь-пластмаса), так як при зєднанні без мастила тертя на багато нижче ніж при використанні сталь-сталь шестерень, таким чином гібридні приводи надійно можуть працювати без змащення до певного рівня навантаження.
 
Складські позиції розширяються на шестерні модулів M=1, M=1,5, M=2, M=3 та кількості зубів від Z=13 до Z=40. При замовленні більшої кількості продукції, ніж наявне по складам Power Belt, мінімальне замовлення становитиме 10шт.
Під замовлення можливе виготовлення шестерень з індивідуальними розмірами. Мінімальне замовлення шестерень з індивідальними розмірами 500-1000 шт. (в залежності від розмірів).
Чекаємо на Ваше замовлення через інтернет магазин або зв'яжіться з Вашим адміністратором.

Новину можете переглянутит тут.
Назад до Головної сторінки

  

Відмінне рішення для прецизійних транспортуючих систем

Компанія Elatech з початку свого існування розглядаля потреби Кліентів з максимальною ретельністю, завжди намагаючись досягти найкращого рішення. Поліуретанові паси Elatech завжди були проектовані, виготовленні та оптимізованні з статичними та динамічними дослідженнями, щоб забезпечити найкрашші рішення у прецизійних системах транспортування, лінійного переміщення, підйомних механізмах та передачах високої потужності.

Читаю далі

  

Варіанти на аграрні ремінні передачі та перелік акційних ремнів

Точно спроектовані ремневі трансмісії працюють бездоганно тільки з ремнями відповідної якості. В ремінних трансмісіях аграрної та садової техніки - на відміну від звичайних промислових ремнів -  надзвичайно важливим являється використання ремнів призначених саме в вузол.
Для газонокосарок пропонуємо використовувати ремні Garden, а для аграрного сектору ремні виробника Optibelt, а саме лінійку надзвичайно потужних ремнів Optibelt Agro Power (звичайні промислові ремні не можуть замінити по всім параметрам спеціальні аграрні ремні).

Читаю далі